Monthly Archives: Październik 2019

//Październik

ATALANTA NAJWIĘKSZYM WYGRANYM KOLEJKI

By | 2019-10-27T18:21:24+00:00 Październik 27th, 2019|Categories: Artykuły, Podsumowanie Kolejki|Tags: , |

W połowie tygodnia piłkarze Juventusu, Interu i Napoli mogli mieć spore powody do zadowolenia. Nie dość, że wygrali swoje spotkania w Lidze Mistrzów, to jeszcze w weekend czekały ich starcia z teoretycznie słabszymi rywalami. Jedynym klubem, który zaliczył słaby występ w Champions League była Atalanta, która uległa Manchesterowi City aż 5:1. Okazało się jednak, że to [...]

POLSCY SNAJPERZY ZNOWU SKUTECZNI!

By | 2019-10-21T19:43:57+00:00 Październik 21st, 2019|Categories: Uncategorized|Tags: , |

Aż do 8 kolejki musieliśmy czekać, żeby zobaczyć pierwszego polskiego gola w sezonie strzelonego z akcji. W sobotnim spotkaniu Napoli z Hellasem Verona ta sztuka udała się Arkadiuszowi Milikowi, który w 38 minucie spotkania pokonał bramkarza gości. To trafienie pomogło Arkowi odzyskać pewność siebie i w 68 minucie drugi raz trafił do siatki. To były pierwsze gole Milika w Serie A [...]

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.